Opis

3 lata gwarancji w promocji Aby ubiegać się o przyznanie 3-letniej gwarancji na urządzenie promocyjne należy: • w okresie od 1.03.2016 do 31.03.2017 zakupić jeden z produktów promocyjnych, • wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Canon, • przesłać wypełniony formularz w ciągu 30 dni od daty zakupu. Zaawansowane, sieciowe urządzenie wielofunkcyjne To kompaktowe i stylowe urządzenie wielofunkcyjne umożliwia wygodne korzystanie z wysokiej jakości drukarki, skanera, kopiarki i faksu — wszystko to w jednym produkcie o niewielkich wymiarach. Jego funkcje zwiększające wydajność mogą być z łatwością udostępniane za pośrednictwem sieci biurowej, Wi-Fi lub urządzenia przenośnego — to idealne rozwiązanie poprawiające efektywność każdego dynamicznego biura.
Płynne udostępnianie Połącz się z łatwością w wybrany sposób, korzystając z Wi-Fi, sieci internetowej lub urządzenia przenośnego. Dzięki wbudowanej funkcji AirPrint™ firmy Apple oraz obsłudze standardu drukowania Mopria drukarka jest wykrywana automatycznie, co umożliwia bezpośrednie drukowanie dokumentów z urządzeń iPhone i iPad oraz urządzeń z certyfikatem Mopria. Bezpłatna aplikacja Canon Mobile Printing umożliwia również bezprzewodowe drukowanie z urządzeń z systemem Apple iOS lub Android.
Szybkie drukowanie i kopiowanie Koniec z czekaniem na wydruk dokumentów dzięki funkcjom laserowego, monochromatycznego druku i kopiowania w formacie A4 z prędkością 27 str./min oraz technologii szybkiego wydruku pierwszej strony, która skraca czas wychodzenia z trybu uśpienia.
Efekty jakości biznesowej Połączenie rozdzielczości wydruku do 1200 x 1200 dpi z tonerami EF firmy Canon gwarantuje imponującą jakość dokumentów, w których tekst jest wyraźny, a grafiki w skali szarości gładkie. Zaawansowane skanowanie w kolorze do 9600 x 9600 dpi pozwala zachować wszystkie szczegóły oryginału. Funkcja skanowania sieciowego pozwala wysyłać skanowane dokumenty na inne komputery.
Wydajne dwustronne drukowanie i skanowanie Skanowanie i kopiowanie wielostronicowe jest szybkie i wydajne dzięki zintegrowanemu dwustronnemu podajnikowi ADF na 50 arkuszy. Z łatwością można skanować dwustronne dokumenty, a funkcja dwustronnego drukowania pozwala zaoszczędzić papier.
Szybka, cicha i prosta obsługa Szybkie i proste w obsłudze urządzenie i-SENSYS MF229dw jest wyposażone w uniwersalny, odchylany panel z dużym ekranem dotykowym LCD. Panel można ustawić pionowo lub poziomo wedle indywidualnych potrzeb i preferencji. Przyciski poleceń aktywowane jednym dotknięciem usprawniają tworzenie wydajnych obiegów skanowania i kopiowania. Podczas użytkowania w miejscach, gdzie ważna jest cisza, tryb cichej pracy pozwala uniknąć nadmiernego hałasu. Dzięki temu można pracować, nie przeszkadzając innym osobom.
Najlepsza na rynku energooszczędność Technologia działania na żądanie firmy Canon zapewnia praktycznie całkowitą redukcję czasu nagrzewania i pomaga obniżyć zużycie energii bez negatywnego wpływu na wydajność pracy. To urządzenie charakteryzuje się wiodącym w swojej klasie wskaźnikiem TEC i zużywa zaledwie 1,7 W w trybie uśpienia.
Zintegrowana kaseta Nadające się do recyklingu zintegrowane kasety zawierają toner, bęben i elementy czyszczące, co pozwala obniżyć koszty konserwacji, zwiększyć niezawodność i zminimalizować zużycie materiałów eksploatacyjnych.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Standard A4
Funkcje Drukowanie Kopiowanie Skanowanie Fax All in one
Technologia Laser
Tryb drukowania Monochromatyczna
Duplex Tak
Automatyczny podajnik dokumentów Tak
Interfejs USB Sieć Wireless

nośniki druku

Formaty nośników wydruku A4 B5 A5 Legal Letter STMT Executive Officio GLT GLG 16K Koperty (COM10, Monarch, DL, ISO-C5)
Waga średnia druku 60 - 163 g/m2

kopiarka

Prędkość kopiowania w czerni/bieli 27 str./min.
Powiększenie 25 - 400 %
Rozdzielczość 600 x 600 dpi
Funkcje kopiowania Kopiowanie wielokrotne: 1-99 stron Kopiowanie 2 w 1 Kopiowanie 4 w 1 Kopiowanie ID

drukarka

Prędkość druku biały/czarny 27 ppm
Język drukarki UFRII LT
Rozdzielczość wydruku 600 x 600 dpi

skaner

Rozdzielczość skanera 600 x 600 dpi
Typ skanera Płaski
Funkcje skanera Głebia skanowania: 24 bity
Funkcje skanera 256 poziomów szarości

faks

Prędkość transmisji faksu 33.6 kbps Super G3
Funkcje faksu: Rozdzielczość faxu: 200 x 100 dpi Wybieranie grupowe: 104 numerów Kopiowanie dodatkowe na pendrive PC Fax

materiały eksploatacyjne

Rodzaj materiału eksploatacyjnego Osobne (B)
Kompatybilne materiały eksploatacyjne Canon Cartridge 737 black 2400 stron
Podawanie papieru 250 arkuszy
Taca wyjściowa 100 arkuszy

pozostałe

Pojemność pamięci 256 MB
Wymiary sprzętu (Szer. x Wys. x Gł.) 390 x 448 x 360 mm
Inne DADF: 50 arkuszy
Waga sprzętu 13.1 Kg
Pobór mocy 1300 W
System operacyjny Microsoft Windows 7 Microsoft Windows Server 2003 Microsoft Windows Server 2008 Microsoft Windows Vista Microsoft Windows XP Microsoft Windows 8 Microsoft Windows server 2008 R2 Mac OS X 10.5.8 lub nowszy Microsoft Windows Server 2012 Microsoft Windows 8.1 Microsoft Windows Server 2012 R2
Funkcje wyświetlacza LCD Ekran dotykowy LCD czarno-biały z 6 liniami

Producent:Canon

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.