Opis

Matthew Cowart, reporter z Miami, dostaje list z więzienia. Skazany, oczekujący w celi śmierci na wykonanie wyroku, twierdzi w nim, że jest niewinny. Cowart postanawia zająć się tą sprawą w nadziei na sensacyjny materiał. Ale jego reportaż uruchamia potężny mechanizm mistyfikacji i zbrodni.

John Katzenbach, były reporter kryminalny publikujący m.in. w „The New York Times” i „The Washington Post”, jak John Grisham trafił poprzez Hollywood na światowe listy bestsellerów.

Rozgłos jako pisarz zdobył powieścią W słusznej sprawie, nominowaną do Edgar Award i sfilmowaną z Seanem Connerym. Thrillery Wojna Harta zekranizowana z Bruce’em Willisem, Analityk, Opowieść szaleńca i Ofiara stały się bestsellerami.
W swoich powieściach John Katzenbach wykorzystuje doświadczenie zdobyte na salach rozpraw, obserwacje z najbardziej sensacyjnych procesów i zachowań najbardziej wyrafinowanych przestępców.
Nic więc dziwnego, że jego literackie thrillery budzą podziw pisarską brawurą, odwagą w podejmowaniu tematów tabu i mistrzowską narracją, trzymającą w napięciu do ostatniej strony, i są wydawane w 20 krajach.
Jego bohaterowie postawieni w obliczu dramatycznej decyzji na zawsze zapadają w pamięć.
W słusznej sprawie to rewelacyjna książka trzymająca w napięciu od początku do końca.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2011
Autor John Katzenbach
Wydawca Amber
Format 174x105
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 608
Podkategoria Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN 9788324140916?

Producent: Amber

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image