Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

1996 (- 56% )

861

Ostatnie 3 sztuki

Opis

Wiadro do mopa Gosia podręcznego stojącego 13l 1 szt. wąskie i podłużne zajmuje mało miejsca o pojemności trzynastu litrów
Innowacyjne rozwiązanie! Wiadro do mopa podręcznego stojącego ułatwi porządki domowe i zostanie nieodłączonym towarzyszem każdej gospodyni. Jest wąskie i podłużne, dzięki czemu idealnie nadaje się do mopa podręcznego stojącego, ale nada się też do innych sprzętów - cechuje się uniwersalnością. Ponadto, dzięki swojej kompaktowości zajmuje niewiele miejsca, a jego przechowywanie jest bardzo proste. Wygodny uchwyt i brak konieczności wyciskacza, to kolejne zalety niezawodnego produktu, który jest dedykowany dla konsumentek stale poszukujących nowych, jak najlepszych rozwiązań. Wiadro jest dostępne w kolorze niebieskim, a jego pojemność wynosi trzynaście litrów. Idealne podczas sprzątania domu. Skutecznie zastąpi wiadro malarskie, a dzięki swoim wymiarom pomieści nawet szeroki wałek. Sprawdzi się podczas dziecięcych zabaw w piaskownicy.
Trzydziestoletnie doświadczenie Politan to polski producent oraz dostawca kompleksowych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na problemy napotykane podczas prowadzenia gospodarstwa domowego. Firma opiera swoją strategię biznesową na dwóch filarach: sprzedaży produktów markowych, skierowanych do konsumenta oraz produkcji rozwiązań dla sektora B2B w zakresie konfekcjonowania oraz tworzenia indywidualnej technologii. Rozwój przedsiębiorstwa ściśle powiązany jest z innowacyjnością, co przejawia się między innymi w proponowanych rozwiązaniach biznesowych oraz powstawaniu opatentowanych produktów. Ich doświadczenie rynkowe to prawie 30 lat wytężonej pracy, mającej na celu dostarczenie jak najlepszego produktu. Firma zdobywała takie wyróżnienia jak I miejsce w plebiscycie „Przebojowy produkt 2017” w kategorii „Produkty innowacyjne niespożywcze”.

Polecamy również

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Wiadro
Użytkowanie Wnętrza Plenerowe
Materiał Plastik
Kolor Niebieski
Zawartość opakowania 1 x Wiadro

Wymiary

Pojemność 13 l

Producent: Gosia

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image