Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Z wielu wysepek u wybrzeża Lowcountry w Południowej Karolinie wyspa Pawleys jest chyba najbardziej tajemnicza i czarująca. Właśnie tu Dorothea Benton Frank umieściła akcję swej najnowszej opowieści
Huey Valentine, właściciel galerii Valentine, zaopatrującej w dzieła sztuki dekoratorów wnętrz i turystów, rezyduje na rodzinnej plantacji, opiekuje się swoją matką, mądrą i czarującą osiemdziesięciolatką. Ma przyjaciółkę, Abigail Thurmond, emerytowaną prawniczkę z Kolumbii, która wróciła do rodzinnego domu na Pawleys. Wszyscy byli zadowoleni z dostatniego i spokojnego życia, dopóki nie wkroczyła w nie Rebeka Simms. Pozbawiona domu, męża i dzieci, uciekła na wyspę, ale jej głęboko skrywane tajemnice i kłopoty zabrały się razem z nią. Huey i Abigail muszą znowu stawić czoło życiu toczącemu się poza idylliczną wyspą. Muszą dopilnować, żeby sprawa Rebeki trafiła do sądu. Nie podejrzewają ani przez chwilę, że wywołają w ten sposób dyskusję na krajową skalę.

Dorothea Benton Frank
pochodzi z Wyspy Sullivans w Południowej Karolinie. Jest autorką powieści, uznanych przez New York Times’a za bestsllery: „Wyspa Palm”, „Ocalenie”, „Pojednanie”, „Powrót do marzeń”. Mieszka w Nowym Jorku i Lowcountry w Południowej Karolinie.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Autor Dorothea Benton Frank, Frank
Wydawca PRÓSZYŃSKI i S-KA
Format 195x125
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 416
Podkategoria Literatura kobieca
ISBN 9788374695343, 9788374695343

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.