Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

7499 (- 28% )

5399

W magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Inne oferty (2 ofert)

Product image

W magazynie

Sprzedaje i dostarcza PICCOLINO

7259

Opis

Smily Play Kostka Edukacyjna odpowiednia dla dzieci od 6. miesiąca życia stymuluje zmysły każda ścianka to inna zabawka Rozwój i stymulacja zmysłów dla najmłodszych! Kosta edukacyjna jest świetnym rozwiązaniem dla każdego maluszka: zachęca do aktywności, wypełnia czas świetną zabawą i dba o prawidłowy rozwój dziecka. Każda ściana kostki zapewnia maluszkowi wiele atrakcji i niespodzianek. Zabawka stymuluje zmysły dziecka oraz wspiera jego rozwój. Błyszczące, żywe kolory, przyjemne dźwięki oraz migające światełka zachęcają dziecko do zabawy. Wykonana jest z wysokogatunkowego plastiku, bezpiecznego dla dzieci. Dotyk jest jednym z największych i najważniejszych, najbardziej pierwotnych systemów zmysłowych, w jakie wyposażyła nas natura. Pełni funkcję obronną, daje informacje o naszym ciele oraz pomaga w kształtowania tzw. „mapy ciała”, odgrywa rolę w planowaniu ruchu, wpływa na koncentrację uwagi. Pomaga w kształtowaniu percepcji wzrokowej oraz w rozwoju sprawności manualnych. Motoryka mała znajduje swe odniesienie we wszelkich ruchach palców i dłoni, czyli ruchach o znacznie mniejszym zakresie, ale wymagających ogromnego skupienia i koncentracji uwagi. Motoryka mała to takie czynności, jak: rysowanie, malowanie, pisanie, ugniatanie czegoś w dłoni, czy rzeźbienie. Właściwa koordynacja ręka-oko jest niezbędna do wykonywania codziennych czynności samoobsługowych, takich, jak ubieranie się, a także prawidłowego wykonywania czynności niezbędnych dla każdego dziecka, jak pisanie czy rysowanie. Znajomość kolorów u dziecka to umiejętność, dzięki której nie tylko łatwiej jest się dziecku komunikować, ale też opisywać jedzenie przedmioty lub ubrania. Właściwie rozwijająca się percepcja słuchowa jest niezbędna, aby dziecko nauczyło się prawidłowo mówić oraz kontrolować własną fonację i artykulację. Dlatego właściwa stymulacja tej percepcji jest nieocenioną pomocą w zdrowym rozwoju dziecka. Cała gama możliwości! Każda ścianka kostki to inna zabawka: tarcza telefonu, książeczka, przyciski-zwierzątka z migającymi światełkami, walce, wspinające się owady. Dzięki temu dziecko, bawiąc się, wykonuje różnorodne ruchy rączkami i paluszkami. Kostka działa na baterie, gra wesołe melodyjki, wydaje śmieszne dźwięki i świeci migającymi światełkami. Zabawka wydaje dźwięki również przy każdej zmianie pozycji. Natomiast gdy jest nieużytkowania, po dłuższej chwili, zaczyna grać, zachęcając do dalszej zabawy. Posiada także regulację głośności. Wymiary opakowania: 20cm x 19cm x 19cm

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Zabawki edukacyjne
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 6 miesięcy +
Materiał Plastik
Rozwijanie umiejętności Stymulacja zmysłów Koordynacja ręka-oko Wyobraźnia
Właściwości Dźwięki Światła
Bajka/Postać Zwierzęta
Kolor Wielokolorowy
Wymagane baterie 3 x AAA
Zawartość opakowania 1 x Zabawka Baterie

Wymiary

Szerokość 15 cm
Wysokość 15 cm
Głębokość 15 cm

Producent: Smily Play

Opinie


4.36

11 opinii


Almetka

17 lut 2017

Bardzo dobry

Kupione w eMAG

Jedna z fajniejszych zabawek. Synek mając kilka miesięcy powoli odkrywał każdą stronę kostki. Teraz ma 1,5 roku i w żadną podróż samochodem nie wybiera się bez tej kostki. Kupiłam ją dla synka, a później w prezencie dwukrotnie innym dzieiom. Polecam

Dodaj komentarz

kwiaatuszek87

19 kwi 2017

Radośc w kostce;)

Kupione w eMAG

Wczoraj przyszła paczuszka od Emag nie będę ukrywać ile radości sprawiła. Kostka edukacyjna jest świetna. Mała całe popołudnie poświeciła na zabawę nią a ja miałam chwilkę spokoju i czasu dla siebie;). P. S Solidnie wykonana nie jakaś chińszczyzna:)

Dodaj komentarz

Beata

26 Mar 2017

Kiepsko

Kupione w eMAG

Niezbyt ciekawe melodyjki. Kostka nie działa prawidłowo, jesteśmy na etapie składania reklamacji.

Dodaj komentarz

ewbud

08 kwi 2017

Dla 9-miesięczniaka idealna zabawka

Kupione w eMAG

Świetna zabawka do samodzielnej zabawy i do zabaw z rodzicem. Ściany kostki są różnorodne i budzą ciekawość zarówno 6-miesięczniaka (zwłaszcza "podwodna" część z grzechotką) jak i starszego (właściwie wszystkie). Świetnie ćwiczy małą motorykę. Jedynie muzyka mogłaby być bardziej cicha i wolniejsza, ale nie trzeba jej włączać...

Dodaj komentarz

ania-w

27 cze 2017

Ciągle gra:/

Ładnie wykonana, kolorowa ALE: po włączeniu natychmiast zaczyna bardzo głośno i niezbyt ładnie grać. Nie da się bawić bez ciągłych melodyjek. Moje dziecko się przestraszyło, a mnie uszy więdły;) Także nie polecam, chyba że jest się odpornym na takie dźwięki.

Dodaj komentarz

Jerzy

09 sty 2018

Polecam

Z kostki jesteśmy zadowoleni, jest dużych rozmiarów tak jak chcieliśmy, dokładnie wykończona aby dziecku nie stała się krzywda i wbrew pozorom nie jest zbyt ciężka. Każda ścianka to inny rodzaj zabawy w związku z czym zabawka tak szybko się nie nudzi. Polecam:)

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

25 lis 2016

Bardzo dobry

Kupione w eMAG

Kostka i sklep godny polecenia. Super zakup, dziecko bawi się, wręcz zachwycone jest zabawką. Szybka przesyłka. Polecam raz jeszcze.

Dodaj komentarz

kwiaatuszek87

30 Maj 2017

Bardzo dobry

Kupione w eMAG

Rewelacyjna zabawka moje słoneczko zachwycone. Porządnie wykonana;) Nie będę ukrywać ze dzięki niej mam chwile spokoju dla siebie. EMAG dziękuje;*

Dodaj komentarz

konto nieaktywne

27 Maj 2011

Rewelacyjna w tej cenie

Udało mi się kupić kostkę za 46zł jest bardzo starannie wykonana. Kolory pastelowe zwracaja uwagę dziecka a na każdej z pięciu ścianek są różne obrazki i motywy które rozwijają zdolności słuchowe zwrokowe i manualne maluszków.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

15 lis 2013

Smily Kostka edukacyjna 0715

kostka ogólnie fajna bardzo dużo efektów. Każda ścianka ma coś innego różne dźwięki. Potrafi skupić uwagę malca. Niestety jakość trochę słaba. Jak to często bywa kostka spadła 2x z kanapy i przestała działać mimo że mieliśmy dopiero kilka dni. Na szczęście mąż przylutował urwane kabelki i służy nam dalej.

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!