Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

8199 (- 26% )

5999

W magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Inne oferty (1 oferta)

Product image

W magazynie

Sprzedaje i dostarcza abcdzieciaki

7450

Opis

Smily Play Mówiąca książeczka edukacyjna odpowiednia dla dzieci od 2. roku życia uczy i ćwiczy pamięć ma 5 trybów zabawy Rozwój i stymulacja zmysłów dla najmłodszych! Książeczka edukacyjna jest świetnym rozwiązaniem dla każdego maluszka: zachęca do aktywności, wypełnia czas świetną zabawą i dba o prawidłowy rozwój dziecka, a przy tym uczy. Zainspiruje do poznawania liter, cyfr, wyrazów, kształtów, odgłosów i godzin. Dzieci, przerzucając kolejne strony, mogą naciskać guziki, decydując, jakie nowe słowa chcą poznać. Pięć różnych trybów zabawy oraz przyjazna grafika zachęci do zdobywania nowej wiedzy oraz utrwalania wiadomości. Dotyk jest jednym z największych i najważniejszych, najbardziej pierwotnych systemów zmysłowych, w jakie wyposażyła nas natura. Pełni funkcję obronną, daje informacje o naszym ciele oraz pomaga w kształtowania tzw. „mapy ciała”, odgrywa rolę w planowaniu ruchu, wpływa na koncentrację uwagi. Pomaga w kształtowaniu percepcji wzrokowej oraz w rozwoju sprawności manualnych. Motoryka mała znajduje swe odniesienie we wszelkich ruchach palców i dłoni, czyli ruchach o znacznie mniejszym zakresie, ale wymagających ogromnego skupienia i koncentracji uwagi. Motoryka mała to takie czynności, jak: rysowanie, malowanie, pisanie, ugniatanie czegoś w dłoni, czy rzeźbienie. Właściwa koordynacja ręka-oko jest niezbędna do wykonywania codziennych czynności samoobsługowych, takich, jak ubieranie się, a także prawidłowego wykonywania czynności niezbędnych dla każdego dziecka, jak pisanie czy rysowanie. Opanowanie mowy zajmuje dziecku wiele lat i rozpoczyna się już w okresie prenatalnym. Nieartykułowane dźwięki wydawane przez głużące niemowlę to początek tej długiej i żmudnej nauki. Na rozwój umiejętności językowych składa się zarówno rozumienie mowy, jak i aktywne wyrażanie za jej pomocą własnych słów. Zdolność do rozpoznawania i różnicowania bodźców wzrokowych znajdujących się w polu naszego widzenia oraz ich interpretowanie w odniesieniu do wcześniejszych doświadczeń to bardzo ważny element rozwoju każdego dziecka. Cała gama możliwości! Specjalnym suwakiem można wybrać 1 z 5 trybów zabawy: poznajmy literki i godziny przez słuchanie lektora i powtarzanie po nim nazwijmy obrazki ćwicząc wymawianie i akcentowanie wyrazu słuchajmy muzyki: odgłosów zwierząt i instrumentów znajdźmy na kartach książki obrazki, wyrazy i litery ze zgaduj zgadula rozpoznajmy dźwięk łącząc go z ilustrującą go grafiką Książeczka ocenia poprawność wykonania zadania. Może działać w dwóch trybach głośności: cichym i głośnym. Wymaga dwóch baterii typu AAA 1,5 V (dołączono do zestawu).

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Zabawki edukacyjne
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 24 miesiące +
Materiał Plastik
Rozwijanie umiejętności Komunikatywność Stymulacja zmysłów Inteligencja
Właściwości Dźwięki
Kolor Wielokolorowy
Wymagane baterie 2 x AAA
Zawartość opakowania 1 x Zabawka

Producent: Smily Play

Opinie


4.33

3 opinie


Profil anonimowy

02 sty 2018

Mógłby być lepszy

Kupione w eMAG

Produkt ogólnie jest ok, ale ma pewne wady. Do niektórych obrazków przypisane są jakieś dziwne dźwięki np. Eskimos i do tego jakiś skrzeczący dźwięk. Nie można było zrobić całego alfabetu na zwierzętach?
Inny przykład to Wiatr, a na obrazku drzewa i jakieś kreseczki. Dorosły się połapie, ale dziecko? Nie przesadzajmy. Półtora roczne dziecko póki co nie jest zbyt zainteresowane tą książką. O wiele bardzie woli zwykłe książki.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

28 gru 2016

Polecam!!!

Kupione w eMAG

Doskonałą zabawka dla 2-latka, który poznaje literki i lubi posłuchać muzyki:)

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

11 Mar 2019

Zabawka powinna zostać lepiej dopracowana

Kupione w eMAG

Fajna zabawka ale.... Dziecko się bawi jednak niektóre obrazki i dźwięki do nich przypisane - niestety porażka...

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!