Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: sowaksiazki

8040

W magazynie

Opis

Zabawka interaktywna Chicco Mister Ring Mister Ring - zabawny jeżyk do trenowania precyzji i koordynacji manualnej! Przyjazny kolor zabawki, zachęci dziecko do inerakcji. Jeżyk stworzony z nietoksycznych materiałów. Znana i bardzo lubiana zabawka zręcznościowa zyskała nowy wygląd. Uśmiechnięty jeżyk uczy dzieci precyzji i koordynacji, dając im przy tym mnóstwo zabawy! Mister Ring - jeżyk ma kolorowe kolce, na które trzeba wrzucić kolorowe obręcze. Jeżyk będzie próbował utrudniać zadanie - obraca się w dwóch prędkościach, które należy dostosować do wieku i umiejętności graczy. Dodatkowym elementem edukacyjnym jest nauka rozróżniania kolorów i dopasowywania ich. Kolor obręczy należy dobrać do koloru kolca. To fantastyczna, rozwijająca zabawa i praktyczna nauka!

8 kolorowych obręczy
Lekkie, kolorowe obręcze należy umieścić na odpowiednich kolcach jeżyka. Zabawka jest odpowiednia zarówno do zabawy w domu jak i w ogrodzie. Zabawie towarzyszy dźwięk!

2 poziomy gry
Podstawa zabawki obraca się. Wybierz jedną z dwóch dostępnych prędkości, aby dostosować zabawę do umiejętności graczy i zapewnienia fantastycznej zabawy!
Zabawa i rozwój
Mister Ring to wciągająca, zabawna gra, która pomaga dziecku rozwijać koordynację manualną i precyzję.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Zabawka interaktywna
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 2 lata+
Materiał Plastik
Rozwijanie umiejętności Zręczność
Kolor Wielokolorowy
Wymagane baterie 3 x AA

Producent: Chicco

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!