Opinie klientów:

Oferta: Matras Księgarnie

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Lacey Flint, bohaterka Ulubionych rzeczy, młoda policjantka z tajemniczą przeszłością, tropi seryjnego mordercę chłopców. Pomaga jej zagadkowy jedenastolatek.

Przerażające i hipnotyzujące! S.J. Bolton zmienia oblicze literatury kryminalnej.
Tess Gerritsen

Ten kryminał wybiega przed gatunek.

Bolton zagląda głęboko w wypełnioną mrokiem i szaleństwem duszę mordercy i sprawia, że jej wizja staje się straszliwie realistyczna.
„Publishers Weekly”

Najprawdziwszy strach, suspens, który przyprawia o bicie serca, i zwroty akcji, które dosłownie przykuwają do stron. Powieść Bolton chwyta nas od samego początku w dławiący uścisk i wypuszcza dopiero po finale - trzęsących się ze strachu.
„Library Journal”

Mocna narracja, atmosfera niepewności i para „dysfunkcyjnych”, lecz zadziwiająco sympatycznych bohaterów składają się na ten trzymający w najwyższym napięciu psychologiczny kryminał.
„Booklist”

Dwa ciała znalezione pod Tower Bridge to już czwarte i piąte zabójstwo w ciągu pięciu tygodni. Ofiary – takie jak poprzednio: jedenaście lat, przecięta tętnica szyjna, zgon z powodu upływu krwi.
Porywacza i mordercy chłopców szuka cała policja w południowym Londynie. Własne śledztwo prowadzi też Barney, jedenastolatek cierpiący na zaniki pamięci. Mieszka z ojcem w tym samym domu, co Lacey Flint, która po sprawie samobójstw w Cambridge wciąż jest na zwolnieniu lekarskim. Rozważa odejście z policji, bo wciąż nie może uporać się z traumą.
I to właśnie Barney natrafia na coś, co przeoczyła policja. Coś, czego wolałby nie odkryć.
Wie, że zbrodniarz znów zaatakuje. Ofiarą będzie kolejny chłopiec, taki jak on. Morderca znów upuści całą krew i pozostawi ciało nad Tamizą.
Nie będzie żadnych śladów, które mogliby znaleźć inspektorzy Dana Tulloch i Mark Joesbury.
Nie będzie żadnego ostrzeżenia, kto jest następny.
Nie będzie żadnego sensownego powodu, by Lacey Flint angażowała się w tę sprawę… i żadnej szansy, by mogła trzymać się od niej z daleka.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor S.J. Bolton
Wydawca Amber
Format 205x133
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 398
Podkategoria Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN 9788324147489

Producent:Amber

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.