Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Zamrażarka Star-Light FV-102A+

Star-Light FV-102A+ to najwyższej klasy urządzenie chłodnicze, idealne dla dużej rodziny, wyposażone w najnowszą technologię. Klasyczny system chłodzenia oraz gładkie ściany, pokryte materiałem antybakteryjnym, zapobiegają osadzaniu się dużej ilości lodu i zapewniają dłuższą świeżość przechowywanej żywności. Dobra izolacja zapobiega wahaniom temperatury mrożenia, którą możesz ustawić w przedziale od -10 do -18 °C.

Maksymalna funkcjonalność, minimalne zużycie energii Zapomnij o wysokim zużyciu energii elektrycznej. Star-Light FV-102A+ łączy funkcjonalną przestrzeń z wysoką wydajnością. Przechowuj duże ilości świeżej żywności, nie martwiąc się o rachunki za prąd. Urządzenie posiada klasę energetyczną A+, co oznacza, że FV-102A+ zużywa do 20% mniej energii, niż inne modele o tej powierzchni.
Większa pojemność Star-Light posiada przestronne wnętrze, wyposażone w trzy przegrody o pojemności 102 litrów, dzięki czemu zamrozisz większą ilość żywności, a do tego swobodnie ją przeorganizujesz. Szuflady są uszczelnione i posiadają przezroczysty przód, aby można było łatwo zorientować się, jakie produkty znajdują się w każdej z nich. Pokryte jonami srebra ściany zapobiegają powstawaniu pleśni, bakterii, mikroorganizmów, i nieprzyjemnego zapachu.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Przeznaczenie Standardowa
Ilość drzwi 1
Otrwieranie drzwi Obustronne
Klasa energetyczna Klasa A+
Poziom hałasu 40 dB
Kolor Biały

Cechy techniczne

Ilość kompresorów 1
Roczny poziom zużycia energii 191 kWh
Dzienne zużycie prądu 0.523 kWh
Klasa klimatyczna T - SN
Środek chłodzący R600a

Zamrażarka

Pojemność netto zamrażarki 102 l
Ilość komór 3
Zdolność zamrażania kg / 24h 7.5 kg

Wymiary

Szerokość 61.5 cm
Głębokość 54 cm
Wysokość 83.8 cm

Producent: Star-Light

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image