Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

1.05999 (- 24% )

79900

W magazynie

Opis

Zamrażarka Star-Light FV-182A+

Star-Light FV-182A+ to najwyższej klasy urządzenie chłodnicze, idealne dla dużej rodziny, wyposażone w najnowszą technologię. Dzięki niewielkim rozmiarom będzie idealnie pasować do każdej kuchni lub innego pomieszczenia, które wybierzesz. System odszraniania jest automatyczny, a kondensacja powstająca w wyniku procesu chłodzenia odprowadzana jest na zewnątrz. Zagwarantuje to idealną świeżość zamrożonej żywności.

Maksymalna funkcjonalność, minimalne zużycie energii Zapomnij o wysokim zużyciu energii elektrycznej. Star-Light FV-182A+ łączy funkcjonalną przestrzeń z wysoką wydajnością. Przechowuj duże ilości świeżej żywności, nie martwiąc się o rachunki za prąd. Urządzenie posiada klasę energetyczną A+, co oznacza, że FV-182A+ zużywa do 20% mniej energii, niż inne modele o tej powierzchni.
Jeszcze większa pojemność Star-Light posiada przestronne wnętrze, wyposażone w sześć przegród o całkowitej pojemności 182 litrów, dzięki czemu zamrozisz większą ilość żywności, a do tego swobodnie ją przeorganizujesz. Szuflady posiadają przezroczysty przód, aby można było łatwo zorientować się, jakie produkty znajdują się w każdej z nich. Uszczelka drzwi jest pokryta specjalnymi klejami, aby zapobiec pojawianiu się i rozwojowi bakterii oraz zapewnić czyste środowisko wewnętrzne.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Przeznaczenie Standardowa
Ilość drzwi 1
Otrwieranie drzwi Z prawej strony
Klasa energetyczna Klasa A+
Poziom hałasu 41 dB
Kolor Biały

Cechy techniczne

Ilość kompresorów 1
Roczny poziom zużycia energii 238 kWh
Dzienne zużycie prądu 0.65 kWh
Klasa klimatyczna T - SN
Środek chłodzący R600a

Zamrażarka

Pojemność netto zamrażarki 182 l
Ilość komór 6
Zdolność zamrażania kg / 24h 9 kg

Wymiary

Szerokość 59.5 cm
Głębokość 54 cm
Wysokość (cm) 145.5 cm

Producent: Star-Light

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image