Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

AX1200i to zasilacz marki Corsair o mocy 1200 W, przeznaczony do obudów komputerowych. Zasilacz jest kompatybilny z najnowszymi technologiami PC. Obsługuje najnowsze specyfikacje ATX12V V2.31/2.2/2.01 i EPS 2.92, dzięki czemu może być używany z obecną i następną generacją platform z wielordzeniowymi procesorami. Wyposażony jest w aktywny układ PFC i charakteryzuje się niezwykle wysoką efektywnością, zgodnie z certyfikatem 80 Plus Platinum gwarantując sprawność 92%. Wielki, 140 mm wentylator zapewnia właściwe chłodzenie dla jednostki, jest jednocześnie cichy i trwały.
Zasilacz posiada kompletny system zabezpieczeń: OVP (Ochrona przeciwprzepięciowa) - Jeśli napięcie wzrośnie powyżej określonej wartości tolerancji na jednej z linii, zasilacz wyłączy się automatycznie; UVP (Zabezpieczenie podnapięciowe) - Jeśli napięcie spadnie poniżej wartości tolerancji na jednej z linii, zasilacz wyłączy się automatycznie. W załączeniu kabel zasilający; OPP/OLP (zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe) - To zabezpieczenie włącza się w sytuacji gdy system wymaga większej mocy niż zasilacz jest w stanie dostarczyć; OTP; SCP (zabezpieczenie przeciwzwarciowe) - W przypadku zwarcia funkcja ta zapobiega uszkodzeniu najważniejszych elementów zasilacza.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Moc (W) 1200
Ilość wentylatorów 1 x 140 mm
Funkcje specjalne Ochrona: OCP Ochrona: OPP Ochrona: UVP Ochrona: SCP Ochrona: OTP Ochrona: OVP
Złącza 1 x 20 + 4 Pin 2 x 4 + 4 Pin 2 x FDD 8 x PCI-E 6+2 Pin 12 x 4 Pin Molex 16 x SATA
Modularne Tak
Format ATX 12 V 2.4 EPS 12 V 2.92
Inne MTBF: 100000 godzin Kolor: Czarny Wykonane ze stali 80 PLUS PLATINUM
Rozmiar (szer. x wys. x gł. mm) 150 x 200 x 86
Waga (kg) 4.6

Producent:CORSAIR

Produkty komplementarne

Opinie (3 opinie)


Ogólna ocena produktu:

5 (3 opinie)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Zasilacz Corsair AX1200i 12kW

Rewelacyjny zasilacz cichy i z ""bajerami"". Podoba mi się monitorowanie obciążenia poszczególnych linii. Minusem jest jego rozmiar (do mojej obudowy Zalman Z11 plus zmieścił się ale straciłem możliwość montażu dodatkowego wentylatora zasysającego powietrze do obudowy ponieważ zasilacz jest dłuższy niż ""normalne""). Z tego co zaobserwowałem praktycznie do 50% obciążenia wentylator się nie włącza i zasilacz jest chłodzony PASYWNIE! Liczba kabli w komplecie robi wrażenie.Przy maksymalnym obciążeniu mojego zestawu (Asus Z87-A G3220 3 x R9 290 2x4GB@1600) pobiera około 1140 [W] ze ściany przy sprawności 92-94%. Temperatura którą uzyskuje to 48 stopni przy 1200 RPM (przy instalacji wentylatorem do dołu obudowy) i 56 przy 1600 RPM (przy instalacji wentylatorem do środka obudowy)PS. - to mój pierwszy zasilacz z najwyższej półki widać dbałość o każdy szczegół łącznie z opakowaniem. Wyjmując go z paczki czułem się jakbym wyjmował jakąś ekskluzywną biżuterię a nie kawał elektorniki ;)
2 osoby uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Zasilacz Corsair AX1200i 12kW

superna jakiś czas zapas energii będziemankament to program ze strony Corsair nie można go zainstalować-może tylko mi się to nie udaje.Zasilacz rewelkadużo kabli-odpinanych.Zasilanie procesora na na płycie 8 pinowezakleić 4 piny i działa.
2 osoby uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Zasilacz Corsair AX1200i 12kW

Solidna i wydajna konstrukcja. Do tego najlepsza cena - żadne komputroniki grale itp. nie mają podejścia do Agito pod tym względem. Polecam.
Jedna osoba uznała tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Pytania i odpowiedzi Klientów (1 pytanie)


  • anonimous 9 miesięcy temu

    Proszę o informację o możliwość dokupienia dodatkowych kabli, interesuje mnie kabel/ dodatek Corsair link, do modelu; CORSAIR AX1200i do monitorowania parametrów zasilacza.