Opis

Corsair VX550 to zasilacz do obudowy w standardzie ATX. Doskonale nadaje się do każdego komputera wyposażonego w pojedynczą kartę graficzną. Okablowanie w tym zasilaczu jest umieszczone w oplotach, co ułatwia zachowanie porządku w obudowie. Chłodzenie zapewnia 120 mm wentylator z automatyczną kontrolą obrotów. Zasilacz wyposażono w aktywny układ PFC. Zasilacz Corsair VX550 posiada 6 wtyczek zasilających 4-pin (HDD/ODD), 2 wtyczki zasilające 4-pin (FDD), 6 wtyczek zasilających Serial ATA, wtyczkę zasilającą 6-pin (PCI-E), wtyczkę zasilającą 6+2-pin (PCI-E), wtyczkę zasilającą +12V 4+4-pin (EPS12V) oraz złącze zasilania ATX 20-pin + 4-pin bez przejściówki. Rozwiązania technologiczne zapewniające bezpieczną eksploatację to: * OCP - zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem, * OVP - zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem, * SCP - zabezpieczenie przeciwzwarciowe, * OPP - zabezpieczenie przeciążeniowe, * UVP - zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem na liniach wyjściowych.

Polecamy również

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rozmiar (szer. x wys. x gł. mm): 150 x 86 x 140 mm

Producent: CORSAIR

Produkty komplementarne

Opinie (5 opinii)


Ogólna ocena produktu:

4.6 (5 opinii)

Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

31 lip 2009

Wydajna moc

Zasilacz wystarcza w zupełności na A6400+ OC do 4GHz i Radeon 3850 Gigabyte oraz 2x Seagate 500GB. Duża moc i jeszcze jest zapas. Zasilacz polecam mimo to gdyż jest mniej popularny od 520W.

08 sie 2009

Ogromna moc i stabilność.

Zasilacz ma super napięcia i bardzo dobrze je trzyma. Bez obaw możemy się bawić w podkręcanie różnych podzespołów. Posiada wszystkie wtyczki (nawet 2x 6pin do karty graficznej). Jego jedynym mankamentem jest to że nie ma odłączanych kabli. Zasilacz jest bardzo cichy. O jego jakości może świadczyć fakt że po wyłączeniu komputera wiatraczek od zasilacza chłodzi go przez jakieś 10 sekund dla bezpieczeństwa. Gorąco polecam!

23 lip 2009

Dobry zasilacz

Witam. Zasilacz mam od 6 miesięcy muszę przyznać że napięcia trzyma bardzo przyzwoicie jedynie do czego można się przyczepić to głośność pod obciążeniem np: w trakcie gier wentylator od zasilacza rozkręca się do takich prędkości że mam wrażenie jakbym odkurzacz włączył w obudowie. Jak dla mnie jest to poważny minus. Podczas normalnej pracy jest prawie nie słyszalny.

10 Mar 2009

BDB

Zasilacz BDB cichy i dobrze trzyma napięcia spokojnie starcza do E8400 i R4870 +O/C i jeszcze jest duży zapas mocy

17 paź 2009

Dobra jakość

Nie jest to ideał ale dużo mu nie brakuje. Posiada wysoką moc i jest niezawodny. Nadaje się do każdego komputera. Ma wiele wyjść umożliwiających podpięcie komponentów. Co ważne pracuje stabilnie i można na nim podkręcać.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image