Opinie klientów:

Oferta: eMAG

  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Ciągła moc Pobór mocy i ciepło idą w parze. Inni producenci chwalą się wynikami uzyskanymi w nierealistycznych środowiskach testowych, np. w temperaturze 25°C, podczas gdy w rzeczywistości ich zasilacze osiągają znacznie niższą moc. Zasilacze XFX gwarantują reklamowaną moc, nawet powyżej standardowych warunków pracy przy temperaturze 50°C. Czysta energia Prąd z gniazda elektrycznego zwykle jest zanieczyszczony przez przepięcia i fluktuacje, które mogą uszkodzić kluczowe komponenty komputera. Zasilacze XFX zapewniają ścisłą regulację napięcia stałego z minimalnym tętnieniem, co oznacza bezpieczniejszą, czystszą energię. Efektywne wykorzystanie energii Certyfikat 80 Plus Platinum oznacza, że ten zasilacz XFX ma 92-procentową sprawność energetyczną (traci zaledwie 8% energii czerpanej z gniazda elektrycznego). Kondensatory testowane w skrajnych temperaturach Temperatura pracy wewnątrz komputera wynosi ok. 35°C, ale wewnętrzna temperatura zasilacza bywa znacznie wyższa. XFX używa japońskich kondensatorów wysokiej jakości, które wytrzymują temperatury do 105°C.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Moc (W) 1050
Ilość wentylatorów 1
Zasilanie 200 - 240 V
Funkcje specjalne OLP OTP OVP PFC Ochrona: UVP 80 PLUS GOLD
Złącza złącze zasilania CPU 4-pin + 4-pin 1 x złącze zasilania EPS 2 x złącze zasilania Floppy 6 x złącze zasilania PCI-E 8 x złącze zasilania ATA Molex 4pin 11 x złącze zasilania SATA (Serial-ATA) złącze zasilania ATX 20-pin + 4-pin
Modularne Tak
Format ATX
Inne: czarny
Rozmiar (szer. x wys. x gł. mm) 150x190x86 mm

Producent:XFX

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów (1 pytanie)


  • anonimous 2 lat temu

    To jest 80+ Platinum, czy Gold? W dokładniejszym opisie jest podana informacja, że jest to Platinum, natomiast nazwa produktu mówi, że jest to Gold... Zatem jak jest?