Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: HappyTime

1.39500

1 sztuka w magazynie

Szczegóły produktu

Zegarek damski niemieckiej marki Carl Von Zeyten z naciągiem automatycznym typu skeleton. Model CVZ0062BKMB z limitowanej serii Black Forest z przeszklonym dekielkiem. Ponadczasowe i bogate wzornictwo zegarka nawiązuje do przedwojennej stylistyki. Zegarek CvZ wyposażono w mechanizm automatyczny napędzany ruchem ręki. Kaliber 420 osadzony na 20 kamieniach posiada stopsekundę i możliwość ręcznego naciągu za pomocą koronki, która w tym przypadku wykończona jest kryształem. Producent wyposażył ponadto zegarek w dodatkowe tarcze odpowiadające za dzień tygodnia i miesiąca oraz czas 24 godzinny. Wskazówki dla lepszego odczytu pokryto warstwą fluorescencyjną świecącą w ciemnościach a całą tarczę chroni naturalne szkiełko mineralne. Koperta i bransoleta w tym modelu zostały wykonane z polerowanej stali szlachetnej 316l. Wodoszczelność na poziomie 50m (5ATM) pozwala na krótkotrwałe zamoczenie zegarka w wodzie. Na uwagę zasługuje niezwykle staranne wykonanie i spasowanie elementów, począwszy od wykończenia śrub mocujących bransoletę do koperty po przyciski, wszystkie te elementy zostały wykończone kryształami. Na lewym boku koperty możemy znaleźć logo producenta CvZ. Wszystkie takie detale świadczą o tym, że zegarek Carl Von Zeyten to produkt wysokiej jakości w którym można dostrzec kunszt projektanta. Zegarki naręczne Carl von Zeyten objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Ogólna charakterystyka

Typ mechanizmu Automatyczny
Rodzaj wyświetlacza Analogowy
Styl Codzienny
Funkcje Godzina
Wodoszczelność 5 ATM

Pasek/Bransoleta

Typ Bransoleta
Materiał paska/bransolety Stal nierdzewna
Kolor paska / bransolety Srebrny

Koperta

Kształt koperty Okrągły
Materiał koperty Stal nierdzewna
Kolor obudowy Srebny

Tarcza

Materiał szkła Kryształ mineralny
Kolor tarczy Wielokolorowy
Rodzaj indeksu Cyfry rzymskie

Producent: CARL VON ZEYTEN

Polityka dostaw i zwrotów

Koszty dostawy

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 200.00 PLN wynosi 16.00 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.


Zasady zwrotów

Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/


ZWROTY
Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zawartej na odległość:
Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:
• pisemnie na adres: HAPPY TIME ul. Dąbska 18N/LU11, 31-572 Kraków;
• w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: happytime@emag.pl 
Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa zwrotu.
Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub usługą “e-przesyłka”. Przesyłka powinna być wysłana jako przesyłka rejestrowana na nasz adres na adres HAPPY TIME ul. Dąbska 18N/LU11, 31-572 Kraków
Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy.
Produkty powinny być odpowiednio zapakowane oraz zabezpieczone przed uszkodzeniem.
Zwracany produkt należy odesłać wraz z otrzymanym kompletem dokumentów.
Formularz zwrotu

WYMIANA
Chęć wymiany należy zgłosić do 30 dni (wypełnić i wysłać drogą elektroniczną formularz wymiany), natomiast produkt należy odesłać do 31 dni od otrzymania przesyłki.
Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub usługą “e-przesyłka”. Przesyłka powinna być wysłana jako przesyłka rejestrowana.
Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy.
Produkty powinno być odpowiednio zapakowane oraz zabezpieczone.
Procedura wymiany dotyczy tylko towaru, który nie nosi widocznych śladów eksploatacji wykraczających poza zwykły zarząd (możliwości zapoznania się z przedmiotem).


Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image