Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: TimeOnTime

30200

2 sztuki w magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Szczegóły produktu

Zegarek damski Swatch SUOS100 https://timeontime.pl/images/a2651ccd140302257a0adca90b0daae5.jpg Zegarek damski Swatch SUOS100 COOL ME Mechanizm Kwarcowy Rodzaj Analogowy Szerokość koperty 41 mm Grubość koperty 10 mm Materiał koperty Tworzywo sztuczne Pasek Tworzywo stuczne Szkiełko Hesalitowe Wodoodporność do 3 ATM Gwarancja 24 miesiące Opakowanie Producenta EAN 7610522635685 Zegarek damski Swatch SUOS100 to pełen kolorów czasomierz gdzie nowoczesna stylistyka sprawia, że nie jest on tylko narzędziem odmierzającym czas ale oryginalnym i modnym dodatkiem. Jeśli lubisz rzucać wyzwania stagnacji i nudzie a granicę wyznacza Ci wyłącznie Twoja fantazja zacznij wyrażać siebie aby Twój świat rozbłysnął barwą kolorów. Swatch COOL ME to idealny gadżet aby sprawić komuś modną niespodziankę. Wystarczy jedno spojrzenie, aby rozpoznać zegarek Swatch. Swój sukces producent zegarków osiągnął proponując klientom zegarki pełne kolorów o fantastycznym designie i na każdą kieszeń. Wykonane z lekkich tworzyw w rozsądnej cenie zegarki Swatch sprawiają, że pasują praktycznie na każdą okazję i może je posiadać każdy. https://timeontime.pl/images/a2651ccd140302257a0adca90b0daae5.jpg

Ogólna charakterystyka

Typ mechanizmu Kwarcowy
Rodzaj wyświetlacza Analogowy
Design Szkieletowy
Styl Codzienny
Funkcje Godzina Minuta Sekunda
Wodoszczelność 3 ATM

Pasek/Bransoleta

Typ Pasek
Materiał paska/bransolety Plastik
Kolor paska / bransolety Niebieski
Wykończenie paska/bransolety Matowy
Rodzaj zapięcia Klasyczne

Koperta

Kształt koperty Okrągły
Materiał koperty Plastik
Kolor obudowy Niebieski
Średnica Koperty 41 mm
Grubość koperty 10 mm

Tarcza

Materiał szkła Plastikowy
Kolor tarczy Niebieski
Kolor wskaźników Biały
Rodzaj indeksu Bez wskaźników

Producent: Swatch

Polityka dostaw i zwrotów

Zamów dostawę

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  • Zaczynając od 2018-12-17 zamówienia o wartości wyższej niż 1000 PLN będą wysyłane za darmo.
    Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 1000 PLN wynosi 5 PLN.
  • Od 2019-04-04 za darmo wysyłane będą zamówienia o metodzie płatności Karta płatnicza, .
  • Od 2019-04-04 za darmo wysyłane będą zamówienia o metodzie płatności Przelew On-line, .

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.


Zasady zwrotów

1. Klient będący Konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż Dostawca. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać na adres siedziby Sklepu (wskazany w tytule I pkt 1 niniejszego Regulaminu) lub drogą elektroniczną na stronie: https://timeontime.pl/zwrot
2. Wykonanie prawa odstąpienia od umowy możliwe jest także za pomocą formularza stanowiącego załącznik nr 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827).
3. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
4. W przypadku odstąpienia od umowy, Konsument ma obowiązek zwrócić towar niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep o odstąpieniu od umowy.
5. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw.
6. W wyniku skorzystania przez Konsumenta z prawa do odstąpienia od umowy Sprzedawca zwróci niezwłocznie wszystkie dokona przez Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy.
7. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy ponosi Sprzedawca.
8. Jeżeli Klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
9. Bez uszczerbku dla ustawowego prawa do odstąpienia od umowy Konsument może dokonać zwrotu towaru w ciągu 100 dni w przypadku zakupu w sklepie na stronie www.timeontime.pl lub 30 dni w przypadku zakupu na portalu allegro.pl ,od dnia objęcia rzeczy w posiadanie, lub od dnia objęcia rzeczy w posiadanie przez wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż Dostawca. Zwrotu dokonać można na zasadach wskazanych w pkt. VII ust. 1-8 niniejszego regulaminu z zastrzeżeniami wynikającymi z ust.10.
10. Warunkiem skorzystania przez Konsument z prawa zwrotu przesyłki w terminie 100 dni lub 30 dni, po upływie ustawowego 14- dniowego terminu odstąpienia, jest odesłanie przedmiotu umowy w oryginalnym opakowaniu, wraz dowodem zakupu i bez śladów korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Niespełnienie któregokolwiek z opisanych warunków będzie skutkować odmową przyjęcia zwrotu.
 
11. Konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia o umów, o których mowa w art. 38 ustawy z dnia 30 kwietnia 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827), a w szczególności od umów:
• o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
• w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
• w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
• w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
• w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.


Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image