Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Blirowin Company
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

59500 (- 54% )

27000

W magazynie

Szczegóły produktu

Cechy ogólne

Typ mechanizmu Mechaniczy
Rodzaj wyświetlacza Analogowy
Styl Codzienny
Funkcje Godzina Minuta Sekunda Data

Tarcza

Kolor tarczy Złoty
Kolor wskaźników Złoty
Rodzaj indeksu Punkty

Koperta

Kształt koperty Okrągły
Kolor obudowy Złoty/Czarny
Średnica Koperty 46 mm

Pasek/Bransoleta

Typ Pasek
Kolor paska / bransolety Czarny
Rodzaj zapięcia Klasyczne

Producent: Forsining

Polityka dostaw i zwrotów

Zamów dostawę

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Od 2019-02-12 koszt dostawy wynosi 20 PLN.
Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.


Zasady zwrotów

Artykuł 9 ust. 1 rozporządzenia rządu nr. 34 z dnia 12 czerwca 2014 roku w sprawie praw konsumentów w umowach ze sprzedawcami, masz prawo do odstąpienia od umów zawieranych na odległość, bez podania przyczyny w ciągu 30 dni po dniu, w którym weszli Państwo lub osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w fizyczne posiadanie towarów / ostatniego wyrobu.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy poprzez jednoznaczne oświadczenie przesłane pocztą elektroniczną.
Koszty zwrotu produktów są ponoszone przez kupującego. Otrzymają państwo zwrot kosztów za produkty i najniższy koszt dostawy oferowany przez nas mimo że wybrany koszt dostawy był wyższy niż najniższy oferowany przez sprzedawcę. Pieniądze zostaną zwrócone bezzwłocznie a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od niniejszej umowy. Będziemy przeprowadzać taki zwrot stosując tę ​​samą metodę płatności jaki został użyty w płatności  transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono inaczej zwrotu;
Wyślij produkty lub przekaż je bezpośrednio do Str. Tabacului, Nr. 57, Iasi, Romania bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas państwo  o swojej decyzji. Termin ten jest respektowany, jeśli produkty zostaną odesłane przed upływem trzydziestego okresu.
Będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu produktów.
Jesteś odpowiedzialny tylko za zmniejszenie wartości produktów wynikających z obsługi innych niż niezbędne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktów.

Nasi operatorzy pomogą w  dostarczą niezbędnych informacji dotyczących adresu wysyłki produktu, opakowania lub skontaktowania się z firmą kurierską.


Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!