Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Guardo

68900

W magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Szczegóły produktu

ZEGAREK MĘSKI GOODYEAR G.S01216.03.04. Męski zegarek znanej marki Goodyear na bransolecie ze stali nierdzewnej. Koperta: Koperta zegarka (obudowa) wykonana ze Stali Nierdzewnej. Klasa wodoszczelności - 5 ATM Water Resistant. Wymiary koperty (szerokość koperty x wysokość koperty) - 46 x 55.5mm. Grubość koperty - 12.8mm. Pasek/bransoleta: Szerokość paska / bransolety - 24mm (rozstaw mocowań przy zegarku). Długość paska / bransolety (maks. obwód) - 22cm. Szkło: Szkło mineralne wysokiej jakości. Mechanizm: Mechanizm model VD53 renomowanego japońskiego producenta SEIKO – TMI (Time Module). Funkcje: Godziny, Minuty, Sekundy, Data, Tarcza 24 Godziny, Chronograf.

Cechy ogólne

Typ mechanizmu Kwarcowy
Nazwa mechanizmu Seiko VD53
Kraj produkcji mechanizmu Japonia
Rodzaj wyświetlacza Analogowy
Styl Elegancki
Funkcje Godzina Minuta Sekunda 24-godzinne pokrętło pomocnicze Chronograf
Wodoszczelność 5 ATM

Tarcza

Materiał szkła Kryształ mineralny
Kolor tarczy Czarny
Kolor wskaźników Złoty/Biały
Rodzaj indeksu Cyfry arabskie Linie

Koperta

Kształt koperty Okrągły
Materiał koperty Stal nierdzewna
Kolor obudowy Złoty
Wymiary koperty 46 x 55.5
Grubość koperty 12.8 mm

Pasek/Bransoleta

Typ Bransoleta
Materiał paska/bransolety Stal nierdzewna
Kolor paska / bransolety Czarny
Szerokość Paska 24 mm
Długość paska/bransolety 22 cm
Rodzaj zapięcia Motylkowe

Producent: Goodyear

Polityka dostaw i zwrotów

Zasady zwrotów

Zasady zwrotów

Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 r., poz. 827), Klient który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Jeżeli jednak Klient wybrał sposób dostarczenia Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

Zwrot może dotyczyć całości zamówienia lub jego części.

Produkty przeznaczone do zwrotu należy odesłać na adres Sprzedawcy wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy. Przykład wzorcowy tego oświadczenia znajduje się poniżej.

Zwrot pieniędzy zostanie dokonany przez Sprzedawcę niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni na numer rachunku bankowego Klienta wskazany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy.

Sprzedawca  niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy oraz towaru, zwraca Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Klienta. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili:

A)     otrzymania rzeczy z powrotem,

B)     dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Klient pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy tytułem odstąpienia od umowy tj. koszty opakowania, zabezpieczenia i nadania.

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient. W przypadku, gdy Klient za produkt dokonał zapłaty przy odbiorze, powinien wyrazić zgodę na zwrot środków w razie odstąpienia od umowy na rachunek bankowy podany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy.

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi, w przypadku gdy:

(i)                przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,

(ii)              umowa dotyczy dostarczania dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę.

 

Adres do zwrotów:

GUARDO sp. z o.o. ul. Zbrojarzy 26, 30-412 Kraków.


Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image