Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: PAWROY
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

20200

W magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Opis

Zestaw do pielęgnacji męskiej Remington PG 6160 Groom Kit Lithium 5 wymiennych końcówek. Samoostrzące się tytanowe ostrza 90 min bezprzewodowego działania. Szybkie ładowanie w 5 minut. Zestaw do pielęgnacji Lithium zawiera wszystkie najbardziej zaawansowane technicznie i innowacyjne rozwiązania, jakich tylko może potrzebować elegancki mężczyzna. Zapewni Ci świetny wygląd na każdą okazję. Dzięki wskaźnikowi LED nie musisz zastanawiać się nad tym kiedy urządzenie się rozładuje, wskaźnik jest prosty i przejrzysty, więc wystarczy krótkie spojrzenie aby wiedzieć kiedy należy je ponownie naładować.

Wiele możliwości
Wyposażony w pięć poręcznych, wymiennych końcówek, zestaw Lithium sprawdzi się o każdej porze dnia i nocy. Wybieraj spośród trymera głównego wyposażonego w pięć nakładek grzebieniowych o różnych długościach oraz dwustronnego trymera liniowego do nosa i uszu, mini-golarki foliowej, trymera precyzyjnego oraz dwustronnego trymera do ciała. Wszystkie elementy urządzenia mogą być przechowywyane na kompaktowej i eleganckiej podstawce podłączanej do zasilania – tak, abyś zawsze był gotowy do wyjścia.
Uniwersalny zestaw do męskiego strzyżenia.

Teraz jeszcze lepszy niż wcześniej, zestaw do pielęgnacji osobistej od Remington zawiera szerszą gamę elementów do strzyżenia, zapewniając Ci najwyższą precyzję i wygodę użytkowania.

Tytanowa precyzja

Samoostrzące się pokryte tytanem ostrza od Remington są 300% twardsze niż ostrza ze stali i zapewniają Ci dokładne strzyżenie za każdym razem. Co więcej, nie musisz martwić się o to, że z czasem się stępią. W zestawie:

Specyfikacje

Główne cechy

Część ciała Ciało Włosy Uszy Nos Broda Wąsy
Stosowanie Domowe
Przeznaczone do Golenia Przycinania Modelowania Konturowania
Rodzaj zasilania Akumulatorowe
Ilość ostrzy 5
Stopnie przycięcia 5
Materiał ostrza Stal nierdzewna
Powłoka tarczy Tytan
Kolor Czarny/Niebieski

Dane techniczne

Rodzaj akumulatora Litowo-jonowa
Czas ładowania 4 h
Praca samodzielna 1.5 h

Producent: Remington

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!