Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Light Clouds wyraża radość chwili… Budzi do życia jak letni dzień… Wydaje się lekki jak obłok… Jest eteryczny, zwiewny, nieuchwytny... Wypełnia rzeczywistość słodkimi marzeniami.Ze względu na niezwykłe połączenie akordów, zapach należy do kategorii rodziny kwiatowo-owocowej z dodatkiem nut drzewnych.
Emblematyczny kształt Moschino Cheap and Chic wyraża beztroskę, radość życia, dystans i ironię. Kobieta, która sięga po ten zapach żyje w swoim własnym świecie, po części rzeczywistym, po części surrealistycznym. Jej serce bije szybciej pod wpływem zwykłych emocji, niespodziewanych zdarzeń. Jej ubrania wyrażają marzenia, które pragnie spełniać. Jest pełna radości życia, wolna od konwenansów, otwarta na świat fantazji i wyobraźni. Jest uzależniona od szczęścia! Kompozycja olfaktoryczna: Nuta głowy urzeka delikatną świeżością szlachetnych kwiatów i kwiecia brzoskwini. Towarzyszy im transparentna woń cyklamenu Nuta serca kwiatowa, czuła i romantyczna. Przepojona jest delikatnością lotosu i intensywnym tchnieniem jaśminu. Wysublimowana poezja na posłaniu z płatków róż Nuta głębi otulająca, uwodzi lambrettą, miękkim aromatem cedru i zmysłowym brzemieniem piżma

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Woda toaletowa
Dla Dla kobiet
Pojemność 100 ml

Producent:Moschino

Opinie (3 opinie)


Ogólna ocena produktu:

4.5 (3 opinie)

Posiadasz ten produkt?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Sortuj przez:

Opinia dodana przez

anonimous

2010-01-24T00:00:00+00:00

Moschino Clouds

Wodę kupiłam ze względu na ciekawą buteleczkę i rzekomo delikatny zapach obłoczków. Uważam że to był strzał w dziesiątkę. Zapach jest delikatny i zdecydowany. Nie jest to woda z serii lepkich cukierków. Flakonik jest ciekawy i ładnie prezentuje się na półeczce. Pomimo dość wysokiej ceny polecam go kobietom które szukają czegoś delikatnego a zarazem trwałego. Woda ładnie pachnie przez cały dzień i nawet w środku zimy możemy się poczuć jak na ciepłej łące. Jeszcze raz gorąco polecam.
Pozostało znaków: 1000

Opinia dodana przez

anonimous

2013-02-08T00:00:00+00:00

urocze!

zapach opisuje niewinna młoda dziewczynę promienna wesołą i romantyczną. Przeiekny bukiet kwiatów odswierzający przez cały dzień ciągnący za sobą smuge czystości i radości nigdy wczeniej i nigdy potem nie bedziesz chciałą innych pefum zapach jest jak wiosenne powietrze kiedy rankiem wstajesz i otwierasz okno a firanka powiewa wiatr czuc w niej ten zapach. leciutkie chmurki i niebieskie niebo jest w nich młodosc i szczescie.
Pozostało znaków: 1000

Opinia dodana przez

anonimous

2011-01-04T11:35:38+00:00

Moschino Cheap and Chic Light Clouds woda toaletowa 50ml

Żona twierdzi że trzyma zapach maksymalnie 2 godziny.Sam stwierdzam że butelka wygląda na ""zabawkową"".Ale zapach sam w sobie jest świetny.
Pozostało znaków: 1000

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.