Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Zestaw głośnomówiący w technologii Bluetooth v3.0 z obsługa eSCO. Prosty w obsłudze redukuje szumy i eliminuje echo dzięki technologii DSP. Posiada automatyczną regulację głośności, funkcję autoparowania i dedykowane klawisze funkcyjne. Ponadto, zestaw wyposażono w przewodnik głosowy i informacje o stanie baterii i połączeniu Bluetooth. Zastosowany w urządzeniu akumulator litowo-polimerowy o pojemności 1100 mAh pozwala na prowadzenie rozmów przez 20 godzin. Czas pracy w trybie czuwania wynosi do 30 dni. Czas ładowania - 2 godziny 30 minut. Bez problemów, bez wysiłku Musisz ruszyć w drogę i dotrzeć do celu, a zestaw Jabra Drive pomaga w podróży. Jest wyposażony w funkcję instrukcji głosowych opisujących kolejne kroki parowania zestawu z telefonem komórkowym lub innym urządzeniem Bluetooth™. Informuje także o zakończeniu parowania oraz niskim stanie baterii.Po dokonaniu parowania z telefonem będzie łączył się z nim automatycznie. Natomiast, gdy na telefon przyjdzie połączenie, możesz odebrać je bezpośrednio przy użyciu zestawu Jabra Drive. Korzystanie z urządzeń głośnomówiących jeszcze nigdy nie było takie proste. Wychwytuje głos i nic więcej Choć siedzisz w samochodzie, nie chcesz, by wszyscy rozmówcy o tym wiedzieli. Zestaw Jabra Drive jest wyposażony w funkcję redukcji szumów, która usuwa wszelkie odgłosy drogowe i zapewnia wyraźny, czysty dźwięk Krystalicznie czysty dźwięk i głos (procesor sygnałowy) Rozmawiaj przez telefon, przestrzegając obowiązujących przepisów prawnych Odtwarzaj muzykę, podkasty i wskazówki systemu GPS Sparuj urządzenie z dwoma urządzeniami Bluetooth Czas rozmów do 20 godzin, czas czuwania do 30 dni

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Odbiornik Bluetooth Mikrofon
Kompatybilne marki Uniwersalny
Kompatybilne modele Uniwersalny
Obsługiwane systemy operacyjne Android 4.3+
Właściwości Łączność bezprzewodowa
Zawartość opakowania 1 x Głośnik Bluetooth
Kolor Czarny

Cechy techniczne

Złącza / Łączność Bluetooth
Rodzaj zasilania USB

Producent:JABRA

Opinie (12 opinii)


Ogólna ocena produktu:

4.17 (12 opinii)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
5 lata temu

jest ok

produkt świetnie sobie radzi z przekazywaniem naszego głosu do odbiorcy. Moi rozmówcy twierdzili że słychać mnie bardzo dobrze nawet przy prędkościach ok 120km/h (bardzo dobrze tzn porównywalnie do rozmów prowadzonych przy dużo mniejszych prędkościach).(rozmówcy nie słyszeli szumów. wnioskowali że mówię z auta ale nie podejrzewali że z taką dużą prędkością) W drugą stronę świetnie sobie też radzi (na pewno lepiej od zestawów nokii HF-310 itp) jednak do prędkości ok 100km/h. Później już się zaczyna troszkę dziać. rozmówca jest słabo słyszalny (z powodu hałasu w aucie) więc pogłaśniamy zestaw ale tam głośniczek trochę nie wyrabia więc zaczyna trochę charczeć. Przy 120km/h trzeba się nieźle wsłuchiwać co ktoś do nas mówi. Przy słabej baterii też pogarsza się jakość odsłuchu.
12 osób uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
5 lata temu

lipa

z opisu wynika że urządzenie zapewnia krystaliczny dźwięk - to kłamstwo. Dźwięk jest niewyraźny często nawet nie można rozróżnić poszczególnych słów. Poza tym wcale się automatycznie nie łączy z telefonem trzeba włączyć i wyłączyć a i to nie zawsze pomaga...Ogólnie zawiodłem się nie polecam i uważam że jest wiele lepszych zestawów głośnomówiących na rynku...
8 osób uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
4 lat temu

Dobre urządzenie

Mały i zgrabny zestaw + obsługuje dwa telefony bez zarzutu + wytrzymała bateria. chciałem kupić Nokię ale sprzedawca mnie przekonał chociaż nie znam tej firmy. na pewno nie żałuję decyzji
4 osoby uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
4 lat temu

Ja nie rozumiem tych wszystkich inżynierów. Czemu w tak małym urządzeniu montują jednocześnie mikrofon i głośnik? Jak jakość dźwięku ma być przyzwoita skoro mikrofon zamiast rejestrować mój głos będzie rejestrował głos mojego rozmówcy wydobywający się z głośnika oddalonego od mikrofonu o 2 centymetry. Ciśnienie akustyczne jest odwrotnie proporcjonalne do odległości od źródła. Podwojeniu odległości od źródła odpowiada więc dwukrotny spadek ciśnienia. Z tego prosty wniosek że mikrofon powinien być wyprowadzony na kablu jak najdalej od głośnika bo inaczej będzie nagrywał dźwięk z głośniczka a nie mój głos. Praw fizyki się nie przeskoczy. I żaden procesor dźwięku czy filtr szumów nie da rady. Jakość dźwięku jest kieska nawet jak się rozmawia w mieszkaniu. Jedyną zaletą jest kabel od ładowarki. Oryginalna ładowarka ma kabel typu sprężynka który się non stop plącze o hamulec ręczny drążek zmiany biegów lub sam się skręca. Ten kabel jest prosty i nie plącze się tak łatwo. Jakość spasowania elementów jest kiepska. Od metalowego klipsa odchodzi kratka maskująca głośnik.
3 osoby uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
4 lat temu

Dobry sprzęt

Dobry sprzęt za niewielkie pieniądze. Jakość rozmów naprawdę zadowalająca (choć nie powalająca). Ewentualne zakłócenia wynikają z utraty zasięgu podczas jazdy autem poza miastem tam gdzie zasięg jest ok sprzęt sprawdza się świetnie. Chyba jako jedyny w tej klasie cenowej pozwala podłączyć dwa telefony i równocześnie je obsługiwać.Wielką wadą jest to że sam po 10 minutach przechodzi w stan uśpienia i trzeba po powrocie do auta go wyłączyć i znów włączyć. A wyłącznik jest mało wygodny. Dużo lepiej by było gdyby dało się to zrobić wciskając wielki klawisz funkcyjny a nie tym mikroprzełącznikiem ""power"".
2 osoby uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
4 lat temu

Jakość dźwięku dobra. Szybkie połączenie poprzez bluetooth. Możliwość odtwarzania muzyki z telefonu.Niestety miałam do czynienia z trzema urządzeniami i jedno działa bez zarzutu jedno po krótkim użytkowaniu przestało łączyć się przez bluetooth a jedno zaraz po zakupie trafiło do serwisu bo była straszna jakość dźwięku (a wiem że może być dobra). Nie wiem czy pech czy jednak jest coś z urządzeniem nie tak.
Jedna osoba uznała tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
4 lat temu

Jakość wykonania na 100% klips trzyma pewnie ja słysze rozmówce na poziomie dobrym rozmówca narzekał troche że słyszy swój głos w słuchawce.
Opinia była przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
6 miesięcy temu

Zakupiono u nas

Średni

Realizacja zamówienia przez sklep błyskawiczna.
Natomiast Jabra Drive wrażenia bez tkz. Wodotrysków.
Na razie w fazie testów i na teraz ocena raczej średnia.
Dlaczego średnia? Bo potwierdzają się niektóre wady podane przez innych użytkowników.
Ale w tej cenie nie ma nic innego.
Opinia była przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
10 miesięcy temu

Zakupiono u nas

Bardzo dobrze

Super szybka wysyłka, dobra cena, dobry produkt.
Opinia była przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
4 miesiące temu

Zakupiono u nas

Bardzo dobry

Polecam obsługa i użytkowanie bez uwag.
Opinia była przydatna?
Brak komentarzy

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.