zakup_se

zakup.se CL - Wrocław

Stargardzka 2a

54-156 Wrocław

tel. 519460969

zakupse@emag.pl

 

Wybrać jakość czy dobrą cenę? Na to pytanie odpowiadamy kilka razy dziennie robiąc codzienne zakupy czy wybierając usługi. Dużo czasu zajmuje nam podjęcie ostatecznej decyzji i nie pomaga nam fakt, że z pozoru ten sam produkt wytwarzany jest po wieloma markami i przez różnych producentów. A co, gdybyś odwrócił cały proces i miałbyś dostęp do produktów, które już zostały porównane? Właśnie tym się zajmujemy w zakup.se wyszukujemy takie rozwiązania, aby zapewnić idealną jakość w dobrej cenie, czyli osiągamy kompromis między tym co dajemy Tobie, a tym ile nam za to zapłacisz. Oszczędzamy na wszystkim po za jakością.Wybrać jakość czy dobrą cenę? Na to pytanie odpowiadamy kilka razy dziennie robiąc codzienne zakupy czy wybierając usługi. Dużo czasu zajmuje nam podjęcie ostatecznej decyzji i nie pomaga nam fakt, że z pozoru ten sam produkt wytwarzany jest po wieloma markami i przez różnych producentów. A co, gdybyś odwrócił cały proces i miałbyś dostęp do produktów, które już zostały porównane? Właśnie tym się zajmujemy w zakup.se wyszukujemy takie rozwiązania, aby zapewnić idealną jakość w dobrej cenie, czyli osiągamy kompromis między tym co dajemy Tobie, a tym ile nam za to zapłacisz. Oszczędzamy na wszystkim po za jakością.

 

Zobacz więcej

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Zaczynając od 2019-01-08 zamówienia o wartości wyższej niż 50 PLN będą wysyłane za darmo.
Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 50 PLN wynosi 5 PLN.

  • Od 2019-02-27 za darmo wysyłane będą zamówienia o metodzie płatności Przelew On-line, .
  • Od 2019-02-27 za darmo wysyłane będą zamówienia o metodzie płatności Karta płatnicza, .
Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

zakup.se CL - Wrocław

Stargardzka 2a

54-156 Wrocław

tel. 519460969

zakupse@emag.pl

Naszym obowiązkiem i zobowiązaniem jest jakość. Każda reklamacja jest rozpatrywana indywidualnie i zawsze staramy się, abyś był zadowolony z całej obsługi procesu reklamacyjnego.

 

W przypadku, gdy otrzymany produkt jest wadliwy masz prawo do złożenia reklamacji w okresie 2 lat od momentu wydania produktu (z wyjątkiem towarów używanych). Produkt jest wadliwy w szczególności, gdy:

 

nie ma właściwości, które produkt tego rodzaju powinien mieć – np. telefon przerywa połączenia, naczynie żaroodporne pęka pod wpływem wysokiej temperatury;

nie ma właściwości, o których konsument został zapewniony przez sprzedawcę lub reklamę – np. urządzenie medyczne nie ma właściwości leczniczych opisywanych przez pracownika sklepu;

nie nadaje się do celu, o którym kupujący poinformował sprzedawcę przy okazji zawierania umowy, jeśli przedsiębiorca nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego jego przeznaczenia – np. zegarek nie jest wodoodporny na głębokości większej niż 20 m, a konsument przed zakupem poinformował sprzedawcę, że ma zamiar nurkować powyżej takich głębokości;

zostały wydany kupującemu w stanie niezupełnym – np. laptop sprzedany bez ładowarki, choć powinna być w zestawie.

 

Jak złożyć reklamację?

 

Reklamację możesz złożyć:

 

w formie elektronicznej wysyłając wiadomość e-mail na adres: zakupse@emag.pl;

telefonicznie pod numerem telefonu: 519460969;

pisemnie na adres Grupa Anstar sp. z o.o. al. Kasztanowa 3A, 53-125 Wrocław

W reklamacji opisz zauważoną wadę (w razie możliwości prześlij nam również zdjęcia wady) oraz określ swoje żądanie (wymiany towaru na nowy / naprawy towaru / obniżenia ceny / odstąpienia od umowy – o ile wada jest istotna.) Wybór żądania zależy od Ciebie. Jednak, jeżeli nie zgodzimy się z Twoim wyborem, możemy pod pewnymi warunkami zaproponować inne rozwiązanie, ale musi się to odbywać w ramach przesłanek dozwolonych prawem.

 

Podczas rozwiązywania reklamacji brane są do uwagę następujące czynniki:

 

łatwość i szybkość wymiany lub naprawy towaru,

charakter wady – istotna czy nieistotna

to, czy towar był wcześniej reklamowany.

 

W jakim terminie rozpatrzymy Twoją reklamację?

 

Mamy obowiązek rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. W przypadku niedotrzymania tego terminu uznaje się, że reklamacja jest zasadna. W praktyce na większość zgłoszeń odpowiadamy w ciągu 3 - 5 dni

zakup.se CL - Wrocław
Stargardzka 2a
54-156 Wrocław
tel. 519460969
zakupse@emag.pl

Na bezpłatne nadanie zwrotu masz 14 dni od daty odbioru zamówienia.

Jak możesz skorzystać z darmowego zwrotu?

JEŻELI TWOJA PACZKA BYŁA DORĘCZONA PRZEZ DPD:

Spakuj produkt/y, który/e chcesz oddać.

Udaj się do jednego z punktu DPD Pickup mapę punktów znajdziesz: https://www.dpd.com.pl/Znajdz-Punkt-DPD-Pickup

Poinformuj pracownika, że chcesz skorzystać z usługi "Bezgotówkowego zwrotu towarów (BZT)" I podaj numer pierwotnej przesyłki (numer listu przewozowego, na którym nadaliśmy paczkę do Ciebie).

Pracownik punktu przygotuje list przewozowy i wyda potwierdzenie nadania.

Poinformuj nas o Twoim odstąpieniu od umowy oraz przekaż numer listu przewozowego z potwierdzenia nadania przesyłki zwrotnej, którą otrzymałeś w punkcie DPD Pickup (zakupse@emag.pl lub tel. 22 247 26 22).

Gdy tylko otrzymamy zwrot wystawimy korektę faktury VAT oraz poprosimy o wskazanie numeru rachunku bankowego do zwrotu środków. Korektę otrzymasz na podany w zamówieniu adres e-mail.

Pamiętaj, że punkt nie może od Ciebie pobrać żadnej opłaty z tytułu nadania BZT, jeżeli punkt zażąda opłaty prosimy o kontakt z naszą infolinią oraz o nie nadawanie paczki. W przypadku, gdy zapłacisz za paczkę w punkcie, nie będziemy mogli zwrócić Tobie zapłaconej za paczkę kwoty.

JEŻELI TWOJA PACZKA BYŁA DORĘCZONA PRZEZ INNĄ FIRMĘ KURIERSKĄ:

Poinformuj nas, że chcesz skorzystać z darmowego zwrotu (zakupse@emag.pl lub tel. 22 247 26 22).

Nasz doradca przygotuje dla Ciebie list przewozowy, który uprawnia Cię do nadania zwrotu w dowolnie wybranym punkcie DPD Pickup.

Administratorem danych osobowych Klientów w relacji ze Sprzedawcą jest Grupa Anstar sp. z o.o. z siedzibą przy al. Kasztanowa 3A, 53-125 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000616640 o kapitale zakładowym 20 000,00 zł w całości opłaconym, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 899-27-90-037

Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje dane Sprzedawcy w celu realizacji zamówień.