Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

Opis

Gwiezdne Jaja

Film jest parodią kultowej serii Star Trek oraz innych produkcji spod znaku science-fiction. W roku 2304 Ziemi zagraża śmiertelna inwazja. Jedyną szansą na ocalenie rodzaju ludzkiego jest załoga statku kosmicznego Surprise, która znudzona dryfuje przed siebie w bezkresnych otchłaniach wszechświata. Ratunek dla świata leży wyłącznie w jej rękach. Film jest parodią kultowej serii Star Trek oraz innych produkcji spod znaku science-fiction.

Pościg za milionem

Jak wszyscy cwaniacy, Moltes trafia do więzienia. Jednak dzięki pomocy strażnika więziennego Reggia, co tydzień może grać na loterii. Pewnego dnia ma szczęście: wygrywa 15 milionów! Jednak pech sprawia, że żona Reggia, która posiada szczęśliwy los, wyjeżdża do Afryki. Moltes ucieka więc z więzienia i zmusza Reggia, by ten mu towarzyszył w niebezpiecznej podróży.

Córka mojego szefa

Tom poznaje dziewczynę swoich marzeń, Lisę. Problem w tym, że to córka jego szefa, z którym Tom nie może dojść do porozumienia. Kiedy nadarza się okazja aby pilnować domu szefa - Tom z entuzjazmem korzysta z okazji. Liczy, że uda mu się zbliżyć do Lisy. Los bywa jednak przewrotny, a wieczór nie do końca układa się po myśli Toma. A miało być tak pięknie!

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Michael Herbig David Zucker Alain Berbérian Frédéric Forestier
Język Dolby Digital 5.1 polski Dolby Digital 2.0 czeski Dolby Digital 5.1 francuski Dolby Digital 5.1 węgierski DTS-ES 6.1 angielski Dolby Digital 5.1 niemiecki
Kategoria Przygodowe
Płeć Przygodowe

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 2002
Czas trwania 274

Producent:Filmostrada

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.