Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

Opis

Impulsem do stworzenia niezwykłego projektu, który oddajemy w Państwa ręce jest pierwsza rocznica śmierci jednego z najpopularniejszych polskich kompozytorów - Jarosława Kukulskiego.

Album zawiera utwory wykonane przez żonę kompozytora Annę Jantar, córkę Natalię Kukulską oraz wielu znanych polskich wokalistów, z tekstami czołówki polskich autorów takich jak min. Janusz Kondratowicz, Jerzy Dąbrowski, Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, Lech Konopiński, Jacek Cygan i Ryszard Kunce.

Ten specjalny okolicznościowy box, na którym znalazły się nagrania będące osobistym wyborem Natalii Kukulskiej, jest swego rodzaju hołdem złożonym jednemu z najpopularniejszych i najbardziej cenionych kompozytorów polskiej muzyki rozrywkowej. Na jego dorobek artystyczny składa się około 300 kompozycji, w tym muzyka filmowa i musicalowa, wiele prestiżowych nagród na festiwalach krajowych i zagranicznych, złote i platynowe płyty zawierające wielkie przeboje, które gościły na czołowych miejscach list przebojów przez wiele lat.

Pierwsza płyta zawiera nagrania w wykonaniu Anny Jantar. W tym wielkie przeboje, m.in. Tyle słońca w całym mieście, Radość najpiękniejszych lat, Moje jedyne marzenie, Za każdy uśmiech czy Wielka dama oraz mniej znane, ale często poszukiwane przez fanów piosenki jak np. Chcę kochać czy Gdy on natchnieniem jest. Druga płyta to piosenki w wykonaniach różnych artystów, z którymi kompozytor współpracował przez długie lata min. Haliny Frąckowiak, Ireny Jarockiej, Krzysztofa Krawczyka czy Felicjana Andrzejczaka jak również kilka najnowszych piosenek min. dla Michała Bajora i Piotra Polka. Po raz pierwszy na wydaniu CD będzie można usłyszeć m.in. utwór instrumentalny z muzyką do filmu Diabelskie szczęście oraz utwór z musicalu Wielki świat z tekstem Jonasza Kofty. Ostatni krążek zawiera kompozycje Jarosława Kukulskiego w wykonaniu Natalii Kukulskiej z jej solowej kariery, w tym takie przeboje jak Im więcej Ciebie tym mniej czy Dłoń jak również ostatni utwór, który wokalistka skomponowała wspólnie z ojcem - Tak musiało być.

Wielkim atutem wydawnictwa jest pięknie przygotowana poligrafia, zawierająca unikalne archiwalne zdjęcia dokumentujące życie rodzinne, pracę i twórczość Jarosława Kukulskiego. A wszystko to w niezwykle osobisty sposób opisane przez córkę kompozytora Natalię Kukulską.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Składanki
Płeć Składanki

Charakterystyka

Gatunek muzyczny składanki
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [3xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Various Artists
Tytuł Życia Mała Garść/Jarosław Kukulski

Producent:Universal Music

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.