Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Niniejsza książka jest jedną z prób ukazania postaci Jezusa z Nazaretu, Jezusa, który żyje pośród nas - takim, jakim odmalowały Go Ewangelie. Osobę kochaną przez wielu można prezentować z różnych punktów widzenia. Obraz, arcydzieło mogą być odbierane rozmaicie, za każdym razem przy innej wewnętrznej dyspozycji duszy. Dlatego wciąż powstają żywoty naszego Pana, zrodzone z wiary i miłości, oparte na coraz to nowszych odkryciach, jakie z biegiem czasu wzbogacają wiedzę o epoce i miejscach, gdzie toczyło się Jego życie.

Francisco Fernández-Carvajal

"Życie Jezusa" to książka, która jest owocem wnikliwej lektury czterech Ewangelii. Pisana jest z perspektywy człowieka głęboko wierzącego, kontemplującego oblicze Jezusa i pragnącego dzielić się świadectwem wiary.
W pierwszym tomie Autor opisuje następujące tematy: tajemnicę zwiastowania i nawiedzenia Maryi, narodzenie Jezusa i ofiarowanie w świątyni, nauczanie Jan Chrzciciel, kuszenie Jezusa i powołanie pierwszych uczniów.
Francisco Fernandez-Carvajal - hiszpański duchowny, autor wielu książek o duchowości, w Polsce znany dzięki serii "Rozmowy z Bogiem".

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2010
Autor Francisco Fernandez-Carvajal
Wydawca M
Format 202x139
Rodzaj Filozofia, religia, socjologia
Język polski
Ilość stron 268
Podkategoria Literatura religijna, teologia
ISBN 9788375951639

Producent:M

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.